Zobacz więcej Trzpieniowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo

Trzpieniowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klucz trzpieniowy Yato Torx 1/2" T27 L = 100 mm

Klucz trzpieniowy Yato Torx 1/2" T27 L = 100 mm

13,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Klucz trzpieniowy przeznaczony do odkręcania specjalnych śrub typu torx znajdzie zastosowanie w każdym warsztacie mechanicznym czy serwisie, ale też będzie przydatny w skrzynce narzędziowej każdego majsterkowicza. Dzięki niemu bowiem przygotujesz się do prac konserwacyjnych lub naprawczych różnego rodzaju mechanizmów samochodowych czy elektronicznych, w których zastosowano śruby torx.

   Cechy i zalety

    Klucz trzpieniowy wykorzystasz w celu odkręcenia śrub specjalnych typu torx. Znajdzie on zatem szerokie zastosowanie w zakładach mechanicznych oraz serwisach naprawczych, ale również z pewnością przyda się także w skrzynce narzędziowej domowego majsterkowicza. Dzięki zastosowaniu produktu będziesz mógł przygotować się do różnego rodzaju prac naprawczych lub konserwacyjnych na mechanizmach samochodowych lub elektronicznych. Prezentowany tu klucz jest wygodny w użytkowaniu, ponieważ został wyprofilowany tak, aby można nim było wygodnie operować. Ponadto do jego wykonania zastosowano stal chromowo-wanadową, która cechuje się wytrzymałością. W rezultacie produkt z pewnością będzie Ci służył w bezawaryjny sposób przez długi czas.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaYato
     Rozmiar zabieraka nasadki½"
     MateriałStal chromowo-wanadowa
     Kod produktu5906083043222