Zobacz więcej Trzpieniowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo

Trzpieniowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klucz trzpieniowy Yato Torx 1/2'' T27 L = 55 mm
Strzałka w prawo

Klucz trzpieniowy Yato Torx 1/2'' T27 L = 55 mm

14,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zastanawiasz się, jak prawidłowo zamocować śruby, aby tworzona przez Ciebie konstrukcja była stabilna? Zadanie to wykonasz z łatwością za pomocą oferowanego klucza – pozwala on na solidne dokręcanie elementów złącznych, ale także na ich luzowanie. Przyrząd wyprodukowany ze stali chromowo-wanadowej jest odporny na zniekształcenia oraz korozję.

   Cechy i zalety

    Prawidłowy montaż śrub sprawia Ci trudność? Zaopatrz się w oferowany klucz trzpieniowy – pozwala on na dokładne dokręcanie elementów złącznych, wobec czego umożliwia tworzenie stabilnych konstrukcji. Idealnie sprawdza się również podczas luzowania śrub, zatem wykorzystasz go w czasie rozmaitych prac. Cechuje się doskonałą żywotnością – wyprodukowany ze stali podczas użytkowania zachowuje odporność na zniekształcenia. Dodatkowo posiada chromowane wykończenie, dlatego nie ulega niszczeniu pod wpływem działania wilgoci. Tak praktyczny przedmiot znakomicie sprawdza się zarówno w motoryzacji, jak też przemyśle oraz serwisach instalacyjnych, co oznacza, że można w łatwy sposób dopasować go do własnych potrzeb. Szukasz trwałego i funkcjonalnego klucza? Oferowany model z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuGniazdo
     MarkaYato
     Rozmiar klucza TorxT27
     MateriałStal chromowo-wanadowa
     Kod produktu5906083043123