Zobacz więcej Trzpieniowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo

Trzpieniowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klucz trzpieniowy Yato Torx 1/2" T30 L = 100 mm

Klucz trzpieniowy Yato Torx 1/2" T30 L = 100 mm

21,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Dzięki zastosowaniu klucza trzpieniowego typu torx będziesz mógł przygotować się do prac naprawczych i konserwacyjnych prowadzonych na mechanizmach samochodowych lub elektronicznych. Za jego pomocą odkręcisz specjalne śruby torx, dlatego produkt stanowi niezbędny element wyposażenia każdego warsztatu samochodowego i serwisu naprawczego.

   Cechy i zalety

    Oferowany tu klucz trzpieniowy typu torx znajdzie zastosowanie w warsztatach samochodowych, serwisach naprawczych oraz w skrzynce narzędziowej domowego majsterkowicza. Jest on bowiem przeznaczony do odkręcania specjalnych śrub typu torx, które są powszechnie stosowane w mechanizmach samochodowych oraz elektronicznych. Dzięki temu odkręcając niezbędne elementy, będziesz mógł przystąpić do wykonania koniecznych prac naprawczych lub konserwacyjnych. Proponowany tu produkt wyróżnia się nie tylko wygodą stosowania, ale też wytrzymałością. Do jego wykonania zastosowano stal chromowo-wanadową, która jest odporna na korozję oraz wysokie obciążenia. W rezultacie klucz sprawdzi się znakomicie nawet w trakcie odkręcania zapieczonych śrub.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaYato
     Rozmiar zabieraka nasadki½"
     MateriałStal chromowo-wanadowa
     Kod produktu5906083043239