Zobacz więcej Trzpieniowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo

Trzpieniowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klucz trzpieniowy Yato Torx 1/2" T40 L = 55 mm
Strzałka w prawo

Klucz trzpieniowy Yato Torx 1/2" T40 L = 55 mm

20,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Klucz trzpieniowy stanowi niezbędny element wyposażenia warsztatu samochodowego lub serwisu mechanicznego, a także skrzynki narzędziowej domowego majsterkowicza. Za jego pomocą będziesz mógł odkręcić specjalne śruby typu torx stosowane w mechanizmach samochodowych oraz mechanicznych. Dzięki temu skutecznie przygotujesz się do wykonania zaplanowanych prac.

   Cechy i zalety

    Klucz trzpieniowy typu torx sprawdzi się znakomicie wszędzie tam, gdzie chcesz odkręcić specjalne śruby torx, dlatego nie powinno go zabraknąć na wyposażeniu serwisu mechanicznego czy nawet Twojej domowej skrzynki narzędziowej. Jego użycie umożliwi Ci przeprowadzenie napraw lub prac konserwacyjnych w mechanizmach samochodowych oraz elektronicznych, ponieważ z łatwością zdemontujesz elementy przytwierdzone za pomocą śrub torx. Proponowany tu klucz jest odporny na działanie korozji oraz na obciążenia, ponieważ w jego produkcji zastosowano niezwykle wytrzymałą stal chromowo-wanadową. Dzięki temu klucz nie odkształca się nawet pomimo zaangażowania znacznej siły do odkręcenia zapieczonych śrub. W efekcie narzędzie będzie Ci służyło w bezawaryjny sposób przez długi czas.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuGniazdo
     MarkaYato
     Rozmiar klucza TorxT40
     MateriałStal chromowo-wanadowa
     Kod produktu5906083043147