Zobacz więcej Trzpieniowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo

Trzpieniowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klucz trzpieniowy Yato Torx 1/2" T45 L = 100 mm

Klucz trzpieniowy Yato Torx 1/2" T45 L = 100 mm

21,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Klucz trzpieniowy stanowi niezbędny element wyposażenia warsztatu samochodowego lub serwisu mechanicznego. Za jego pomocą bowiem będziesz mógł odkręcić specjalne śruby typu torx stosowane w mechanizmach samochodowych oraz częściach mechanicznych. Klucz jest wytrzymały, ponieważ wykonano go z mocnej stali chromowo-wanadowej.

   Cechy i zalety

    Zastosowanie klucza trzpieniowego typu torx to skuteczny sposób na przygotowanie się do prac naprawczych w serwisach mechanicznych lub warsztatach samochodowych. Za pomocą narzędzia będziesz mógł bowiem szybko i sprawnie odkręcić specjalne śruby torx, które stosuje się w mechanizmach samochodowych oraz elektronicznych. Cechą charakterystyczną produktu jest wytrzymałość. Klucz jest odporny nie tylko na przeciążenia, ale również na działanie korozji, ponieważ do jego wykonania zastosowano wzmocnioną stal chromowo-wanadową. Dzięki temu narzędzie będzie Ci służyć w dobrym stanie przez bardzo długi czas. W naszym asortymencie znajdziesz również inne tego typu klucze w różnych rozmiarach, dlatego dobierzesz taki, który spełni Twoje potrzeby.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaYato
     Rozmiar zabieraka nasadki½"
     MateriałStal chromowo-wanadowa
     Kod produktu5906083043253