Zobacz więcej Trzpieniowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo

Trzpieniowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klucz trzpieniowy Yato Torx 1/2" T50 L = 100 mm

Klucz trzpieniowy Yato Torx 1/2" T50 L = 100 mm

22,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Klucz trzpieniowy typu torx jest nieodłącznym elementem wyposażenia warsztatu samochodowego oraz serwisu mechanicznego. Może być również przydatny w domowej skrzynce narzędziowej, ponieważ za jego pomocą możliwe jest odkręcenie specjalnych śrub stosowanych w mechanizmach samochodowych oraz elektronicznych, dlatego docenią go również majsterkowicze.

   Cechy i zalety

    Klucz trzpieniowy typu torx to narzędzie, które znajdzie zastosowanie w warsztatach samochodowych, serwisach mechanicznych oraz w domowych skrzynkach narzędziowych. Jego kształt umożliwia bowiem odkręcenie specjalnych śrub typu torx stosowanych w mechanizmach samochodowych oraz elektronicznych. Dzięki niemu będziesz mógł szybko i sprawnie odkręcić wymagające tego elementy, a następnie przystąpisz do wykonania koniecznych prac naprawczych czy konserwacyjnych. Proponowany tu klucz jest wygodny w stosowaniu, ponieważ ma poręczny kształt, dzięki czemu będziesz mógł nim łatwo operować. Ponadto narzędzie wyróżnia się wytrzymałością oraz odpornością na działanie korozji, w związku z czym będzie Ci z pewnością służyć w znakomitym stanie przez bardzo długi czas.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaYato
     Rozmiar zabieraka nasadki½"
     MateriałStal chromowo-wanadowa
     Kod produktu5906083043260