Zobacz więcej Trzpieniowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo

Trzpieniowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klucz trzpieniowy Yato Torx 1/2" T55 L = 100 mm

Klucz trzpieniowy Yato Torx 1/2" T55 L = 100 mm

23,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Klucz trzpieniowy typu torx zastosujesz w celu dokręcenia śrub specjalnych i dzięki temu będziesz mógł skutecznie przeprowadzić prace naprawcze i konserwacyjne na mechanizmach samochodowych oraz elektronicznych. Klucz jest wygodny w stosowaniu, ponieważ ma poręczny kształt, co znacznie ułatwia operowanie narzędziem nawet w trudno dostępnych miejscach.

   Cechy i zalety

    Klucz trzpieniowy typu torx znajdzie zastosowanie w każdym warsztacie samochodowym, serwisie mechanicznym oraz w skrzynce narzędziowej majsterkowicza. Produkt umożliwia szybkie i sprawne odkręcenie śrub specjalnych torx stosowanych w mechanizmach samochodowych oraz elektronicznych. Jego użycie zapewni Ci możliwość skutecznego przeprowadzenia koniecznych napraw lub prac konserwacyjnych. Produkt charakteryzuje się wygodą stosowania – ma poręczny kształt i dlatego operowanie narzędziem jest wygodne, nawet w miejscach trudno dostępnych, wymagających większej precyzji działania. Dodatkowo klucz jest odporny na działanie korozji oraz na uszkodzenia, ponieważ do jego wykonania zastosowano niezwykle wytrzymałą stal chromowo-wanadową.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaYato
     Rozmiar zabieraka nasadki½"
     MateriałStal chromowo-wanadowa
     Kod produktu5906083043277