Zobacz więcej Trzpieniowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo

Trzpieniowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klucz trzpieniowy Yato Torx 1/2" T60 L = 100 mm

Klucz trzpieniowy Yato Torx 1/2" T60 L = 100 mm

28,98
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Klucz trzpieniowy stosowany jest w czasie reperowania samochodów oraz urządzeń elektronicznych – umożliwia łatwe odkręcanie śrub. Przydaje się zarówno w profesjonalnych serwisach naprawczych, jak też w przydomowych warsztatach. Stal chromowo-wanadowa to materiał odporny nie tylko na uszkodzenia mechaniczne, ale także na korozję. Proponujemy różne rodzaje tego produktu.

   Cechy i zalety

    Klucz trzpieniowy przyda się w większości serwisów naprawczych, a także przydomowych warsztatów oraz garażów – umożliwia łatwe odkręcanie śrub stosowanych w mechanizmach samochodowych oraz elektronicznych. Stworzony został ze stali chromowo-wanadowej, wobec czego jest odporny nie tylko na uszkodzenia mechaniczne, ale również na korozję – będzie doskonale spełniał swoje zadanie przez długi czas nawet w przypadku jego intensywnej eksploatacji. Narzędzie wyposażone zostało w wygodny uchwyt, dzięki czemu operowanie kluczem jest szczególnie łatwe. W proponowanym asortymencie znajdziesz różne rodzaje tego produktu, co umożliwia Ci bezproblemowe wybranie modelu, który najlepiej sprawdzi się w czasie przeprowadzania zaplanowanych prac.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaYato
     Rozmiar zabieraka nasadki½"
     MateriałStal chromowo-wanadowa
     Kod produktu5906083043284