Zobacz więcej Trzpieniowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo

Trzpieniowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klucz trzpieniowy Yato Torx 1/2" T70 L = 100 mm

Klucz trzpieniowy Yato Torx 1/2" T70 L = 100 mm

28,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Klucz trzpieniowy typu torx to niezbędny element wyposażenia każdego warsztatu samochodowego czy serwisu mechanicznego. Dzięki niemu bowiem będziesz mógł szybko i sprawnie odkręcić specjalne śruby typu torx, które stosowane są w mechanizmach samochodowych oraz elektronicznych. W rezultacie jego użycia będziesz mógł przystąpić do zaplanowanych prac naprawczych lub konserwacyjnych.

   Cechy i zalety

    Zastosowanie klucza trzpieniowego typu torx to skuteczny sposób na odkręcenie śrub specjalnych stosowanych w mechanizmach samochodowych oraz elektronicznych. Za pomocą proponowanego tu produktu odkręcisz śruby torx i w ten sposób umożliwisz sobie przeprowadzenie zaplanowanych prac naprawczych i konserwacyjnych. Klucz sprawdzi się znakomicie nie tylko na wyposażeniu skrzynki domowego majsterkowicza, ale również w profesjonalnym warsztacie samochodowym czy zakładzie mechanicznym. Produkt cechuje się bowiem niezwykłą wytrzymałością, ponieważ do jego wykonania zastosowano stal chromowo-wanadową. Dzięki temu możesz go z powodzeniem zastosować nawet w celu odkręcenia zapieczonych śrub, co wymaga użycia szczególnie dużej siły.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaYato
     Rozmiar zabieraka nasadki½"
     MateriałStal chromowo-wanadowa
     Kod produktu5906083043291