Zobacz więcej Trzpieniowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo

Trzpieniowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klucz trzpieniowy Yato Torx 1/4" T15 L = 37 mm

Klucz trzpieniowy Yato Torx 1/4" T15 L = 37 mm

9,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Klucz trzpieniowy typu torx zastosujesz w celu odkręcenia śrub specjalnych torx i dzięki temu będziesz mógł skutecznie przeprowadzić prace naprawcze i konserwacyjne na mechanizmach samochodowych oraz elektronicznych. Produkt jest wykonany ze stali chromowo-wanadowej, dlatego wyróżnia się wytrzymałością oraz odpornością na działanie korozji.

   Cechy i zalety

    Klucz trzpieniowy typu torx to praktyczne narzędzie, które znajdzie zastosowanie podczas demontażu elementów mechanizmów samochodowych oraz elektronicznych, w których powszechnie stosuje się śruby specjalne torx. Jego użycie zapewni Ci możliwość skutecznego przeprowadzenia koniecznych napraw lub prac konserwacyjnych. Produkt charakteryzuje się wygodą stosowania – ma poręczny kształt i dlatego operowanie narzędziem jest wygodne. Dodatkowo klucz jest odporny na działanie korozji oraz na uszkodzenia, ponieważ do jego wykonania zastosowano niezwykle wytrzymałą stal chromowo-wanadową. Dzięki temu narzędzie będzie Ci służyć w dobrym stanie – można go używać w celu odkręcenia zapieczonych śrub, co wymaga zaangażowania znacznej siły.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaYato
     Rozmiar zabieraka nasadki¼"
     MateriałStal chromowo-wanadowa
     Kod produktu5906083043031