Zobacz więcej Trzpieniowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo

Trzpieniowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klucz trzpieniowy Yato Torx 1/4" T20 L = 37 mm

Klucz trzpieniowy Yato Torx 1/4" T20 L = 37 mm

9,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Klucz trzpieniowy to narzędzie przeznaczone do odkręcania specjalnych śrub typu torx. Są one stosowane w mechanizmach samochodowych oraz elektronicznych, dlatego dzięki zastosowaniu tego klucza będziesz mógł szybko oraz sprawnie zdemontować wymagające tego elementy oraz przeprowadzić zaplanowane prace naprawcze w warsztacie.

   Cechy i zalety

    Klucz trzpieniowy wykorzystasz w celu odkręcenia śrub specjalnych typu torx. Znajdzie on zatem szerokie zastosowanie podczas różnych działań prowadzonych w zakładach mechanicznych oraz serwisach naprawczych, ale również z pewnością znajdzie miejsce także w skrzynce narzędziowej domowego majsterkowicza. Dzięki zastosowaniu produktu będziesz mógł przygotować się do różnego rodzaju prac naprawczych lub konserwacyjnych na mechanizmach samochodowych lub elektronicznych oraz skutecznie zdemontować wymagające tego elementy. Do wykonania proponowanego tu klucza trzpieniowego zastosowano stal chromowo-wanadową, która cechuje się wytrzymałością. W rezultacie produkt z pewnością będzie Ci służył w bezawaryjny sposób przez długi czas.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaYato
     Rozmiar zabieraka nasadki¼"
     MateriałStal chromowo-wanadowa
     Kod produktu5906083043048