Zobacz więcej Trzpieniowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo

Trzpieniowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klucz trzpieniowy Yato Torx 1/4" T25 L = 37 mm

Klucz trzpieniowy Yato Torx 1/4" T25 L = 37 mm

9,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Klucz trzpieniowy to praktyczne narzędzie, które znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie zastosowano specjalne śruby typu torx. Będzie Ci on zatem przydatny w warsztatach oraz serwisach naprawczych podczas pracy przy mechanizmach samochodowych lub elektronicznych. Klucz jest poręczny oraz wygodny w stosowaniu. Został wykonany z mocnej stali.

   Cechy i zalety

    Klucz trzpieniowy przeznaczony do odkręcania specjalnych śrub typu torx będzie Ci niezwykle przydatny podczas prac w zakładzie mechanicznym lub w warsztacie. Dzięki niemu bowiem będziesz mógł odkręcić różne elementy składowe mechanizmów samochodowych oraz elektronicznych, zamocowanych za pomocą śrub typu torx. W efekcie będziesz mógł przeprowadzić niezbędne naprawy lub prace konserwacyjne. Do wykonania klucza zastosowano stal chromowo-wanadową, która wyróżnia się odpornością na znaczne obciążenia. Dzięki temu klucz będzie Ci służył w bezawaryjny sposób pomimo angażowania znacznej siły niezbędnej do odkręcenia zapieczonych śrub. W naszej ofercie znajdziesz również prezentowane tu narzędzie w innych rozmiarach, dlatego z pewnością dobierzesz taki klucz, który spełni Twoje oczekiwania.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaYato
     Rozmiar zabieraka nasadki¼"
     MateriałStal chromowo-wanadowa
     Kod produktu5906083043055