Zobacz więcej Trzpieniowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo

Trzpieniowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klucz trzpieniowy Yato Torx 1/4" T40 L = 37 mm

Klucz trzpieniowy Yato Torx 1/4" T40 L = 37 mm

9,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Używając klucza trzpieniowego typu torx, szybko i sprawnie odkręcisz specjalne śruby stosowane np. w mechanizmach samochodowych oraz elektronice. Narzędzie jest wygodne w stosowaniu, a wyposażając je w specjalny uchwyt, będziesz mógł nim wygodnie operować. Do wykonania klucza użyto stal chromowo-wanadową, która cechuje się znaczną wytrzymałością oraz odpornością na działanie korozji.

   Cechy i zalety

    Za pomocą prezentowanego tu klucza trzpieniowego odkręcisz śruby specjalne typu torx. Dzięki temu szybko i sprawnie zdemontujesz wymagające tego elementy mechanizmów samochodowych lub elektronicznych i przystąpisz do dalszego etapu prac. Proponowany tu klucz wyróżnia się wytrzymałością, ponieważ w jego produkcji zastosowano stal chromowo-wanadową, która jest odporna zarówno na korozję, jak i na znaczne obciążenia. Dlatego właśnie klucz możesz z powodzeniem stosować w profesjonalnym warsztacie samochodowym czy zakładzie mechanicznym, gdzie będzie narażony na działanie znacznych sił np. w trakcie odkręcania zapieczonych śrub. Pośród oferowanych przez nas produktów znajdziesz również inne tego typu klucze w różnych rozmiarach.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaYato
     Rozmiar zabieraka nasadki¼"
     MateriałStal chromowo-wanadowa
     Kod produktu5906083043079