Zobacz więcej Trzpieniowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo

Trzpieniowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klucz trzpieniowy Yato Torx 1/4" T8 L = 37 mm

Klucz trzpieniowy Yato Torx 1/4" T8 L = 37 mm

7,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Klucz trzpieniowy przeznaczony jest do odkręcania specjalnych śrub typu torx, które stosowane są w motoryzacji oraz elektronice. Dzięki temu będziesz mógł szybko i sprawnie zdemontować konieczne elementy oraz przystąpić do prac naprawczych lub konserwacyjnych. Narzędzie jest wygodne w stosowaniu oraz niezwykle solidne.

   Cechy i zalety

    Klucz trzpieniowy typu torx posłuży Ci wszędzie tam, gdzie konieczny jest demontaż niektórych elementów mechanizmów samochodowych lub elektronicznych. Produkt jest bowiem przeznaczony do odkręcania specjalnych śrub torx, które są stosowane w motoryzacji oraz elektronice. Cechą charakterystyczną prezentowanego tu narzędzia jest wytrzymałość. Klucz został wykonany przy użyciu stali chromowo-wanadowej, dlatego wyróżnia go odporność nie tylko na korozję, ale również na znaczne przeciążenia. W rezultacie z powodzeniem możesz go zastosować w celu odkręcenia zapieczonych śrub, co wiąże się z użyciem nawet bardzo dużej siły. W naszej ofercie dostępne są również inne rozmiary prezentowanego tu klucza trzpieniowego, więc łatwo skompletujesz potrzebny komplet.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaYato
     Rozmiar zabieraka nasadki¼"
     MateriałStal chromowo-wanadowa
     Kod produktu5906083043017