Zobacz więcej Kotły elektryczne

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Kotły i piece

Strzałka w prawo

Kotły elektryczne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kocioł elektryczny Kospel EKCOMN3 4/6/8 kW

Kocioł elektryczny Kospel EKCOMN3 4/6/8 kW

4 248
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kocioł elektryczny Kospel EKCOMN3 może być wykorzystany do ogrzewania wody. To praktyczne urządzenie wyposażone w panel LCD i łatwe menu. Ustawienie parametrów jest bardzo intuicyjne. Dodatkowo możesz sterować kotłem z dowolnego miejsca. Produkt pozwala na wybranie maksymalnej mocy. Korzystanie z niego jest bardzo komfortowe.

   Cechy i zalety

    Kocioł elektryczny Kospel EKCOMN3 4/6/8 kW jest produktem, który znajdzie zastosowanie podczas ogrzewania wody. Urządzenie to jest wyposażone w czytelny panel LCD. Dzięki niemu i intuicyjnemu menu sterowanie kotłem jest bardzo proste. Co więcej, możesz to robić z dowolnego miejsca. Urządzenie zapewnia komfortowe użytkowanie i oszczędność zużycia energii cieplnej. Kocioł elektryczny Kospel EKCOMN3 pozwala na zmianę mocy i ustawienie jej maksymalnego poziomu. Sterowanie pogodowe natomiast możesz zastosować, o ile użyjesz dodatkowego modułu internetowego C.MI. Kocioł pozwala na komfortowe i przyjemne ustawienie wszystkich parametrów. W ofercie sklepów Castorama znajdziesz również wiele innych model kotłów zasilanych w różny sposób.

    • Komfortowe użytkowanie z oszczędnością zużycia energii cieplnej
    • Wyświetlacz LCD i intuicyjne menu
    • Komfortowe i przyjemne ustawienie parametrów
    • Elastyczna zmiana mocy
    • Sterowania ogrzewania z dowolnego miejsca
    • Kocioł ze sterowaniem pogodowym, możliwość wyboru mocy maksymalnej, przy zastosowaniu dodatkowego modułu internetowego C.MI

    Specyfikacja techniczna

    MarkaKospel
    Maksymalna moc grzewcza8kW
    Kod produktu5906564134531