Zobacz więcej Kotły na paliwo stałe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Kotły i piece

Strzałka w prawo

Kotły na paliwo stałe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kocioł stałopalny C.O. Termo-Tech Eco Duo Plus 5 klasa 18 kW lewy

Kocioł stałopalny C.O. Termo-Tech Eco Duo Plus 5 klasa 18 kW lewy

13 098
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kocioł wykorzystywany jest podczas wyposażania budynków – jest elementem instalacji cieplnej pozwalającym na ich prawidłowe ogrzewanie. Będzie idealnie pełnił swoją funkcję przez długi czas, gdyż stworzony został ze stali. Jako paliwo zastosować należy wydajny ekogroszek. W proponowanej ofercie dostępne są również inne rodzaje kotłów.

   Cechy i zalety

    Kocioł przyda się w większości budynków, ponieważ przeznaczony jest do ogrzewania ich w sezonie zimowym – zapewnia znakomite warunki do pracy lub odpoczynku nawet podczas srogich mrozów. Będzie idealnie spełniał swoje zadanie przez długi czas, gdyż wykonany został ze stali – materiału wyróżniającego się doskonałą odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Jako opał zastosować należy cechujący się wysoką kalorycznością ekogroszek, dzięki któremu zoptymalizujesz swoje opłaty za ogrzewanie. W zależności od swojego doświadczenia w zakładaniu instalacji grzewczych, kocioł zamontujesz własnoręcznie lub korzystając z pomocy fachowca. W proponowanym asortymencie dostępne są również inne rodzaje tego produktu, dlatego z powodzeniem wybierzesz wersję, która najlepiej sprawdzi się w Twoim budynku.

    • 1 1/2"

    Specyfikacja techniczna

    Powierzchnia grzewcza180m²
    Rozmiar rury spalinowej158mm
    SeriaEco Duo Plus
    Typ paliwaEkogroszek
    Maksymalne ciśnienie robocze1.5bar
    Moc wyjściowa5.4kW
    Kod produktu5904730737470