Zobacz więcej Kanały wentylacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Wentylacja i klimatyzacja

Strzałka w prawo

Systemy wentylacji

Strzałka w prawo

Kanały wentylacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kolanko łącznikowe Vents 120 x 60 mm fi 100 mm 90 st.

Kolanko łącznikowe Vents 120 x 60 mm fi 100 mm 90 st.

19,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kolanko łącznikowe daje Ci możliwość połączenia dwóch elementów różniących się miedzy sobą kształtem – może to być rura okrągła oraz płaska. Stosując je bez trudu zamontujesz system wentylacyjny w domu, mieszkaniu czy biurze, a także w miejscu publicznym. Produkt wyróżnia się gładkimi powierzchniami, które łatwo utrzymać w czystości.

   Cechy i zalety

    Przeznaczone do użytku w domach prywatnych, a także miejscach publicznych czy biurach kolanko idealnie pasuje do systemów wentylacyjnych. Nada się zwłaszcza tam, gdzie obecne są pomieszczenia gospodarcze, kuchnie oraz łazienki, a tym samym niezbędny jest niewielki ciąg wentylacyjny. Z pomocą produktu sprawnie i szybko połączysz ze sobą kanały różniące się kształtami – jest wyjątkowo praktyczny. Kolanko łącznikowe charakteryzuje się prostym montażem, który przeprowadzisz w pojedynkę – nie musisz używać tutaj żadnych narzędzi, ponieważ elementy łączą się ze sobą za pomocą wcisku. Produkt bez trudu utrzymasz w estetycznym stanie, dlatego że brud i kurz łatwo schodzą z gładkich powierzchnie – wystarczy użyć zwilżonej szmatki.

    • Łatwość montażu na wcisk
    • Szczelne połączenie
    • Kompatybilność z systemem płaskim

    Specyfikacja techniczna

    MateriałPolistyren (PS)
    Kod produktu5906046102676