icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Kanały wentylacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Wentylacja i klimatyzacja

Strzałka w prawo

Systemy wentylacji

Strzałka w prawo

Kanały wentylacyjne

Strzałka w prawo

Kolanko okrągłe Vents 125 mm białe 45 st.

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kolanko okrągłe Vents 125 mm białe 45 st.
30,38
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Okrągłe kolanko charakteryzuje się prostym montażem, który bez trudu wykonasz samodzielnie – do pracy nie potrzebujesz specjalistycznych narzędzi. Gładkie powierzchnie produktu bardzo łatwo utrzymać w czystości – wystarczy przetrzeć je szmatką. Kolanko jest w białym kolorze – w naszym sklepie znajdziesz także inne elementy w tym samym odcieniu.

  Cechy i zalety

  Systemy wentylacyjne, zarówno wywiewne, jak i nawiewne wymagają zastosowania odpowiedniego kolanka. Oferowane tutaj jest okrągłe, dlatego też łączy ze sobą kanały o takim właśnie kształcie. Z powodzeniem wykorzystasz go w warunkach domowych, a także w miejscach użyteczności publicznej. Doskonale sprawdza się w systemach wentylacji takich pomieszczeń jak łazienki i kuchnia, ponieważ wykazuje odporność na działanie pary wodnej – jest przystosowany do jej zmiennych temperatur. Okrągłe kolanko charakteryzuje się prostym i szybkim montażem, ponieważ elementy łączą się metodą na wcisk – prace bez trudu wykonasz samodzielnie. Biały kolor produktu jest na tyle uniwersalny, że pasuje do pozostałych elementów montażowych w tym lub w innym odcieniu.

  • Łatwość montażu na wcisk
  • Szczelne połączenie
  • Kompatybilność z systemem okrągłym

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Kod produktu5906046103154