icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Kanały wentylacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Wentylacja i klimatyzacja

Strzałka w prawo

Systemy wentylacji

Strzałka w prawo

Kanały wentylacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kolanko okrągłe Vents 90 stopni fi 125 mm

Kolanko okrągłe Vents 90 stopni fi 125 mm

34,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Kolanko okrągłe zamocowane w wywiewnych i nawiewnych systemach wentylacyjnych jest wykonane z tworzywa sztucznego – nie osiadają na nim szkodliwe pleśnie, dlatego jest w pełni bezpieczny dla Twojego zdrowia. Za pomocą kolanka połączysz ze sobą elementy o odpowiedniej średnicy. W naszym sklepie znajdziesz także inne rodzaje produktu.

  Cechy i zalety

  Podczas budowy systemu wentylacyjnego dobrze jest wykorzystać odporne na uszkodzenia kolanko. Oferowane tutaj dedykowane jest elementom okrągłym o odpowiedniej średnicy – produkt szczelnie łączy je ze sobą. Montaż wykonasz z powodzeniem w pojedynkę, ponieważ nie wymaga użycia żadnych narzędzi – części łączą się ze sobą metodą na wcisk. Takie rozwiązanie sprawia, że z pracą poradzi sobie każdy majsterkowicz. Tworzywo sztuczne, które posłużyło jako materiał do produkcji kolanka, jest wytrzymałe na eksploatację, co zdecydowanie wydłuża jego żywotność. Produkt znajdzie zastosowanie w wywiewnych i nawiewnych systemach wentylacyjnych w domach oraz instytucjach i miejscach publicznych. Mając na uwadze Twoje potrzeby, naszą ofertę wzbogaciliśmy także o inne rodzaje kolanek.

  • Łatwość montażu na wcisk
  • Szczelne połączenie
  • Kompatybilność z systemem okrągłym

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Kod produktu5906046102362