Zobacz więcej Kolano do rur

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Przyłącza do rur

Strzałka w prawo

Kolano do rur

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kolanko PEX Idmar Group gwint wewnętrzny 20 x 3/4"

Kolanko PEX Idmar Group gwint wewnętrzny 20 x 3/4"

29,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kolanko z gwintem wewnętrznym możesz zastosować w swojej instalacji grzewczej lub systemie ogrzewania podłogowego. Materiały, z jakich wykonano produkt, to stal i mosiądz. Ich zastosowanie zapobiega powstawaniu osadów kamiennych. Dzięki temu produkt przez długie lata zachowuje swoje pierwotne właściwości. Montaż kolanka jest prosty i szybki, nie wymaga przy tym wykorzystania skomplikowanych narzędzi.

   Cechy i zalety

    Kolanko z gwintem wewnętrznym w bardzo prosty sposób wykorzystasz w swoim domu. Produkt można łatwo zastosować w instalacji grzewczej lub systemie ogrzewania podłogowego. Jego montaż zapewni szczelny i szybki przepływ wody. Kolanko wykonane jest z solidnych materiałów jakimi są stal oraz mosiądz. Ich odporność na występowanie korozji sprawia, że produkt zapewnia szczelność instalacji przez wiele lat jej użytkowania. Ponadto montaż kolanka jest bardzo prosta i nie wymaga posiadania drogich narzędzi . System skręcany daje produktowi możliwość jego wielokrotnego wkręcania i rozkręcania, nie będzie on przy tym tracił swoich właściwości. W asortymencie naszej sieci sklepów znajdziesz także inne elementy o podobnym zastosowaniu, które wykorzystasz w swojej instalacji grzewczej.

    • Montaż nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi
    • Wielokrotne łączenie i rozłączanie bez dodatkowych uszczelnień
    • Możliwość łączenia z każdym dostępnym systemem instalacyjnym

    Specyfikacja techniczna

    Wymiar A20mm
    SeriaPEX
    Kod produktu5907732045260