Zobacz więcej Kanały wentylacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Wentylacja i klimatyzacja

Strzałka w prawo

Systemy wentylacji

Strzałka w prawo

Kanały wentylacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kolanko pionowe Vents 120 x 60 mm 90 st.

Kolanko pionowe Vents 120 x 60 mm 90 st.

27,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Łączenie rur pionowych w systemie wentylacyjnym jest możliwe dzięki użyciu oferowanego tutaj kolanka. Produkt nadaje się do użycia w każdym pomieszczeniu, a zwłaszcza w łazience oraz kuchni – jest odporny na wysoką temperaturę pary wodnej, dlatego idealnie nadaje się do zastosowania w okapie kuchennym. Kolanko z pozostałymi elementami montuje się na wcisk.

   Cechy i zalety

    Dla sprawnego funkcjonowania systemu wentylacyjnego poleca się zastosowanie odpowiedniego kolanka – prezentowane tutaj nadaje się zarówno do wywiewów, jak i nawiewów powietrza. Świetnie sprawdza się w niewielkich ciągach wentylacyjnych, które obecne są w domach prywatnych, biurach czy mieszkaniach. Kolanko pionowe umożliwia szczelne łączenie ze sobą rur oraz innych elementów montażowych. Prace instalacyjne przeprowadzisz samodzielnie lub z pomocą fachowców – mocowanie kolanka nie wymaga używania dodatkowych narzędzi. Co ważne, montaż jest w pełni bezpieczny, ponieważ na produkcie brak ostrych i wystających elementów, które mogły Cie zranić lub zadrapać. Kolanko pionowe warto zastosować w przewodzie wentylacyjnym okapu kuchennego, ponieważ dobrze znosi częste zamiany temperatur, szczególnie wysokich.

    • Łatwość montażu na wcisk
    • Szczelne połączenie
    • Kompatybilność z systemem płaskim

    Specyfikacja techniczna

    MateriałPolistyren (PS)
    Kod produktu5906046102652