Nie przegap! LOTERIA URODZINOWA do 16.04! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Kanały wentylacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Wentylacja i klimatyzacja

Strzałka w prawo

Systemy wentylacji

Strzałka w prawo

Kanały wentylacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kolanko poziome Vents 204 x 60 mm 90 stopni białe

Kolanko poziome Vents 204 x 60 mm 90 stopni białe

39,68
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zarówno w warunkach domowych, jak i w miejscach publicznych znajdzie zastosowania kolanko poziome. Wyróżnia się uniwersalnym białym kolor, który komponuje się z innymi elementami montażowymi w tym odcieniu. Produkt nadaje się do zastosowania w systemach wentylacyjnych, a także w okapach kuchennych – dobrze znosi wysokie temperatury pary wodnej.

   Cechy i zalety

    Kolanko poziome przeznaczone jest do zastosowania w wywiewnych i nawiewnych systemach wentylacyjnych, które obecne są w mieszkaniach, biurach czy innych budynkach użytkowych. Z jego pomocą szybko i sprawnie połączysz ze sobą kanały, a także inne elementy montażowe. Produkty łączą się ze sobą za pomocą wcisku, dlatego wszelkie prace oraz wymiany wykonasz samodzielnie – w tym celu nie będziesz potrzebował żadnych specjalistycznych narzędzi. Dzięki odporności na uszkodzenia, wyrób służy użytkownikom latami, zapewniając swobodny przepływ powietrza – wykonano go z trwałego oraz wytrzymałego tworzywa sztucznego. Ważną cechą kolanka jest też fakt, że jest wolny od pleśni oraz grzybów, które mogłyby zagrażać Twojemu zdrowiu. Kolanko wyróżnia się neutralnym, białym kolorem.

    • Łatwość montażu na wcisk
    • Szczelne połączenie
    • Kompatybilność z systemem płaskim

    Specyfikacja techniczna

    MateriałPolistyren (PS)
    Kształt produktuPłaski
    Kod produktu5906046101150