LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Kanały wentylacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Wentylacja i klimatyzacja

Strzałka w prawo

Systemy wentylacji

Strzałka w prawo

Kanały wentylacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kolanko poziome Vents 90 stopni

Kolanko poziome Vents 90 stopni

18,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Poziome kolanko przeznaczone jest do instalacji niewielkich systemów wentylacyjnych na użytek domowy, a także w miejscach publicznych. Wykorzystasz je w domu, zwłaszcza w pomieszczeniach gospodarczych, łazienkach, a także kuchniach – idealnie nadaje się do okapów kuchennych. Wyrób wyróżnia się łatwym montażem, który sprawnie przeprowadzisz w pojedynkę.

   Cechy i zalety

    Kolanko poziome wyprodukowane jest w całości z trwałego tworzywa sztucznego, dlatego też wyróżnia się odpornością na uszkodzenia, dzięki czemu sprawnie funkcjonuje przez lata. Ważną zaletą tego materiału jest fakt, że nie osiadają na nim szkodliwe dla zdrowia pleśnie i grzyby – co jest istotne w przypadku wywiewnych i nawiewnych systemów wentylacyjnych. Kolanko umożliwia łączenie ze sobą kanałów, a także inne elementów montażowych. Prace przebiegają szybko i sprawnie, ponieważ części montuje się ze sobą metodą na wcisk – bez trudu poradzisz sobie z tym w pojedynkę. Mając na uwadze Twoje potrzeby oraz docelowe miejsce montażu kolanka, nasz asortyment wzbogaciliśmy także o inne rodzaje produktu, np. pionowe oraz łącznikowe.

    • Łatwość montażu na wcisk
    • Szczelne połączenie
    • Kompatybilność z systemem płaskim

    Specyfikacja techniczna

    MateriałPolistyren (PS)
    Kod produktu5906046102669