icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Rynny PCV

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Rynny PCV

Strzałka w prawo

Kolanko rynnowe Marley średnica 10,5 cm kąt 67 st. brązowe

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kolanko rynnowe Marley średnica 10,5 cm kąt 67 st. brązowe
28,28
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Kolanko rynnowe jest produktem, który z powodzeniem wykorzystasz do instalacji systemu odprowadzającego nadmiar deszczówki z dachu. Produkt pozwala złączyć ze sobą dwie rury spustowe. Materiałem, z jakiego wykonano kolanko, jest odporne na działanie wody PCV. Produkt w brązowym kolorze pasuje do jasnych i ciemnych kolorów ścian budynku. Jego montaż jest prosty i nie wymaga stosowania narzędzi.

  Cechy i zalety

  Kolanko rynnowe można wykorzystać do budowy systemu odprowadzania wody opadowej gromadzącej się na dachu budynku. Pozwala ona na spojenie ze sobą dwóch rur spustowych tak, aby były one ułożone pod kątem względem siebie. Produkt zrobiony został z tworzywa sztucznego odpornego na działanie wody. Sprawia to, że nie traci on swojej funkcjonalności przez lata. Brązowy kolor kolanka z powodzeniem dopasujesz do innych elementów tworzących system rynnowy. Będzie on także współgrał z zarówno z ciemną, jak i jasną kolorystyką elewacji budynku. Czynności montażowe są proste i nie wymagają użycia narzędzi. Dlatego nie musisz kupować dodatkowych produktów, aby zamontować kolanko rynnowe. W naszej ofercie posiadamy również inne produkty z tej serii.

  • Najwyższa estetyka
  • Trwałość koloru
  • Łatwość montażu

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Średnica produktu125mm
  KolorBrązowy
  Kod produktu4002644078458