Zobacz więcej Systemy instalacyjne PEX

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Systemy instalacyjne

Strzałka w prawo

Systemy instalacyjne PEX

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kolanko z uchwytem Idmar Group 16 x 1/2"

Kolanko z uchwytem Idmar Group 16 x 1/2"

24,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kolanko z uchwytem to część instalacji wodociągowej, doprowadzającej wodę do pomieszczeń w budynku. Produkt został wykonany ze stopu mosiądzu, przez co jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, które mogą wystąpić w trakcie codziennej eksploatacji. Kolanko przeznaczone jest do szybkiego montażu, dzięki czemu samodzielnie wykonasz całą konieczną pracę.

   Cechy i zalety

    Kolanko z uchwytem jest częścią systemu instalacji wodociągowej, która dostarczy wodę do wybranych pomieszczeń w budynku. Produkt jest zrobiony z trwałego stopu mosiądzu, dlatego też cechuje się znaczną odpornością na ewentualne uszkodzenia mechaniczne, na jakie może być narażona instalacja w trakcie codziennego użytkowania. Kolanko tego rodzaju jest zaprojektowane w taki sposób, aby jego montaż przebiegł szybko i sprawnie, stąd też całą pracę z łatwością wykonasz samodzielnie, bez potrzeby sięgania po specjalistyczne narzędzia, które mogą być kosztowne. Produkt odznacza się dużą uniwersalnością zastosowań, z tego też względu z powodzeniem może być używany do instalacji wodociągowych, gazowych i ogrzewania podłogowego.

    • Montaż nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi
    • Wielokrotne łączenie i rozłączanie bez dodatkowych uszczelnień
    • Możliwość łączenia z każdym dostępnym systemem instalacyjnym

    Specyfikacja techniczna

    SeriaPEX
    MateriałMosiądz
    Kod produktu5907732045314