Zobacz więcej Przyłącza kominów

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Kominy

Strzałka w prawo

Przyłącza kominów

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kolano nastawne Darco ocynkowane 120 x 90 mm

Kolano nastawne Darco ocynkowane 120 x 90 mm

26,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kolano nastawne ocynkowane służy do połączenia elementów wchodzących w skład instalacji wentylacyjnej w budynku. Produkt jest wykonany z trwałej stali, co czyni go odpornym na uszkodzenia i wysoką temperaturę. Kolano odznacza się łatwością montażu, dzięki czemu możesz pracę wykonać szybko, oszczędzając w ten sposób czas.

   Cechy i zalety

    Kolano nastawne ocynkowane jest przeznaczone do trwałego łączenia elementów składających się na instalację wentylacyjną w budynku. Produkt ten został wykonany z grubej stali, dzięki czemu pozostaje odporny zarówno na ewentualne uszkodzenia mechaniczne jak i wysoką temperaturę lub wilgoć. Kolano pozwala na ułożenie rur pod kątem, co ułatwia tworzenie instalacji. Produkt charakteryzuje się prostotą montażu, dzięki czemu możliwe jest szybkie i sprawne wykonanie prac, co z kolei pozwala na zaoszczędzenie czasu. Kolano zapewni stabilność całej konstrukcji, a tym samym również utrzymanie wymiany powietrza na odpowiednim poziomie. Świeże powietrze zapewnia nie tylko komfort, ale również bezpieczeństwo użytkowania budynku.

    • Precyzyjnie wykonane
    • Możliwość regulacji kąta 0-90°
    • Łatwe łączenie kielichowe

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuKolanko do rury spalinowej
    Maksymalna temperatura robocza250°C
    MateriałBlacha stalowa
    PowłokaOcynkowany
    Kod produktu5907587903548