icon
Najbliższa niedziela 28.05 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 28.05 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Kolano

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Przyłącza do rur

Strzałka w prawo

Kolano

Strzałka w prawo

Kolano nyplowe 1/2" chrom

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kolano nyplowe 1/2" chrom
17,98
/ Szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

15% rabatu na złączki, systemy zasilajace i wodne ogrzewanie podłogowe przy zakupie rury lub płyty

Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Przeznaczone do montażu instalacji gazowej, wodnej i centralnego ogrzewania kolano charakteryzuje się wysoką odpornością na użytkowanie. Nawet podczas intensywnej eksploatacji nie widać na nim śladów zużycia – produkt zawdzięcza to chromowanej powierzchni. Zapewniające swobodną dystrybucję wody i pary kolano sprawdzi się w niemal każdym budynku.

  Cechy i zalety

  Oferowany w tym miejscu produkt powstał w wyniku połączenia stopu miedzi i cynku, przez co cechuje go trwałość i solidność. Prawidłowo zamontowany nie poddaje się korozji, nie niszczy pod wpływem użytkowania – nie wymaga napraw, a nawet konserwacji. Kolano nie ulega zmianom pod wpływem bardzo wysokich temperatur, dlatego też używane jest podczas montażu instalacji gazowej i wodnej, a także wymagającego centralnego ogrzewania. Wysokie właściwości termiczne to duża zasługa chromowanej powierzchni produktu – dystrybucja wody, pary i innych nieagresywnych cieczy odbywa się swobodnie. Srebrny, miły dla oka kolor będzie pasował do każdego rodzaju instalacji, zarówno w domach, jaki i firmach oraz takich miejscach jak np. szkoła. Nasza oferta obejmuje kolana nyplowe oraz mufowe, także takie nie pokryte chromem. W zależności od potrzeb – w naszych sklepach znajdziesz kolana o różnych średnicach przyłącza.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaSzt.
   Długość produktu37.5mm
   Wymiar A12.7mm
   Kod produktu5906340673438