icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Kolano

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Przyłącza do rur

Strzałka w prawo

Kolano

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kolano nyplowe 1/2" mosiądz

Kolano nyplowe 1/2" mosiądz

14,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Zyskaj 100 zł na kolejne zakupy za każdy wydany 1000 zł na instalacje hydrauliczne i ogrzewanie

Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Podczas montażu instalacji wodnej, gazowej oraz centralnego ogrzewania niezbędne jest użycie prezentowanego tutaj kolana nyplowego lub mufowego, dostępnego także w naszym sklepie. Produkty przeznaczone do dystrybucji wody, pary wodnej oraz nieagresywnych cieszy sprawdzą się w każdego rodzaju budynkach. Mały, poręczny kształt kolana znacznie ułatwia montaż.

  Cechy i zalety

  Prezentowane w tym miejscu kolano nadaje się do samodzielnego montażu. Nie wymaga też konserwacji, dlatego raz prawidłowo zamontowane, będzie służyło domownikom przez długie lata. Solidność i długotrwałość produktowi zapewnia wykonanie z połączenia miedzi i cynku. Nawet przy intensywnym użytkowaniu nie widać na nim żadnych zniszczeń. Kolano odporne na bardzo wysokie temperatury przeznaczone jest do dystrybucji wody oraz pary wodnej, dlatego nadaje się przy montażu instalacji wodnej, gazowej i centralnego ogrzewania. Z powodzeniem umożliwia przepływ wszystkich nieagresywnych cieczy. Mając na uwadze Twoje potrzeby, w naszej ofercie znajdziesz także kolana o innej średnicy przyłącza oraz modele pokryte chromem, jak również kolana mufowe.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Długość produktu39mm
   Wymiar A12.7mm
   Kod produktu5906340673377