icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Kolano

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Przyłącza do rur

Strzałka w prawo

Kolano

Strzałka w prawo

Kolano nyplowe 3/4" chrom

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kolano nyplowe 3/4" chrom
27,48
/ Szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

15% rabatu na złączki, systemy zasilajace i wodne ogrzewanie podłogowe przy zakupie rury lub płyty

Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Kolano nyplowe użyte podczas montażu instalacji w domu, firmie czy np. instytucji, zapewni Ci spokojne i swobodne użytkowanie przez długie lata. Wykonany z mosiądzu produkt nie wypływa na smak i jakość wody. Co więcej – wykazuje zdolności bakteriobójcze. Srebrne, atrakcyjne wizualnie kolano nyplowe przeznaczone jest do dystrybucji wody, pary i centralnego ogrzewania.

  Cechy i zalety

  Oferowane w tym miejscu kolano jest odporne na czynniki mechaniczne – nie niszczy się, nie trzeba go naprawiać, a wcześniej nawet konserwować. Odporne na korozję przez lata służy domownikom, zapewniając sprawne funkcjonowanie instalacji gazowej, wodnej i centralnego ogrzewania. Chromowana powierzchnia kolana zwiększa jego odporność na temperaturę cieczy oraz pary. Z powodzeniem umożliwia też przepływ innych, nieagresywnych cieczy. Co ważne – zastosowane w produkcji materiały nie mają żadnego wpływu na smak, zapach i jakość wody przeznaczonej do picia. Działają też bakteriobójczo, dzięki czemu użytkowanie ich jest bezpieczne dla zdrowia Twojego i Twoich najbliższych. W naszej ofercie znajdziesz także inne rozmiary prezentowanego produktu. W zależności od potrzeb – w sklepie znajdziesz także kolana mufowe.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaSzt.
   Długość produktu48.5mm
   Wymiar A19mm
   Kod produktu5906340673445