icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Kolano

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Przyłącza do rur

Strzałka w prawo

Kolano

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kolano nyplowe 3/8" chrom

Kolano nyplowe 3/8" chrom

13,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Zyskaj 100 zł na kolejne zakupy za każdy wydany 1000 zł na instalacje hydrauliczne i ogrzewanie

Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Kolano nyplowe to niezbędny element podczas montowania instalacji w każdego rodzaju budynkach. Prosty w montaży produkt sprawdzi się w instalacjach gazowych oraz wodnych, a także podczas podłączania centralnego ogrzewania. Chromowana powierzchnia kolana jest bardzo trwała oraz odporna, nawet na wysokie temperatury. Zapewnia swobodną dystrybucję nie tylko wody i pary, ale i nieagresywnych cieczy.

  Cechy i zalety

  Każdego majsterkowicza ucieszy fakt, że prezentowane kolano jest bardzo proste w montażu i z powodzeniem założysz je samodzielnie. Po skończonej pracy instalacja od razu nadaje się do użytku. Wykonane z mosiądzu kolano, przez lata nie ulega zniszczeniu, nie widać też na nim żadnych śladów użytkowania. Jego trwałość zwiększa pokrycie powierzchni chromem – na długo zachowuje swój solidny wygląd i cenne właściwości. Zastosowanie oferowanego w tym miejscu kolana nyplowego to gwarancja bezproblemowej dystrybucji wody, pary i nieagresywnych cieczy. Mając na uwadze Twoje potrzeby i docelowe miejsce użycia kolana, w naszej ofercie znajdziesz produkty mufowe oraz nyplowe, różniące się między sobą wykonaniem oraz średnicą przyłącza.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Długość produktu32.5mm
   Wymiar A9.5mm
   Kod produktu5906340673421