icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Kolano

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Przyłącza do rur

Strzałka w prawo

Kolano

Strzałka w prawo

Kolano nyplowe 3/8" chrom

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kolano nyplowe 3/8" chrom
14,48
/ Szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

15% rabatu na złączki, systemy zasilajace i wodne ogrzewanie podłogowe przy zakupie rury lub płyty

Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Kolano nyplowe to niezbędny element podczas montowania instalacji w każdego rodzaju budynkach. Prosty w montaży produkt sprawdzi się w instalacjach gazowych oraz wodnych, a także podczas podłączania centralnego ogrzewania. Chromowana powierzchnia kolana jest bardzo trwała oraz odporna, nawet na wysokie temperatury. Zapewnia swobodną dystrybucję nie tylko wody i pary, ale i nieagresywnych cieczy.

  Cechy i zalety

  Każdego majsterkowicza ucieszy fakt, że prezentowane kolano jest bardzo proste w montażu i z powodzeniem założysz je samodzielnie. Po skończonej pracy instalacja od razu nadaje się do użytku. Wykonane z mosiądzu kolano, przez lata nie ulega zniszczeniu, nie widać też na nim żadnych śladów użytkowania. Jego trwałość zwiększa pokrycie powierzchni chromem – na długo zachowuje swój solidny wygląd i cenne właściwości. Zastosowanie oferowanego w tym miejscu kolana nyplowego to gwarancja bezproblemowej dystrybucji wody, pary i nieagresywnych cieczy. Mając na uwadze Twoje potrzeby i docelowe miejsce użycia kolana, w naszej ofercie znajdziesz produkty mufowe oraz nyplowe, różniące się między sobą wykonaniem oraz średnicą przyłącza.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaSzt.
   Długość produktu32.5mm
   Wymiar A9.5mm
   Kod produktu5906340673421