icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Kolano

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Przyłącza do rur

Strzałka w prawo

Kolano

Strzałka w prawo

Kolano nyplowe 3/8" mosiądz

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kolano nyplowe 3/8" mosiądz
12,98
/ Szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

15% rabatu na złączki, systemy zasilajace i wodne ogrzewanie podłogowe przy zakupie rury lub płyty

Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Solidnie wykonane kolano nyplowe nadaje się do montażu w domach, instytucjach, a nawet firmach. Przeznaczone do dystrybucji wody, pary wodnej oraz nieagresywnych cieszy, wykazuje dużą tolerancję na ciepłą i zimną wodę – nie traci ani na wyglądzie, ani na jakości. Kolano z mosiądzu to gwarancja długotrwałego użytkowania.

  Cechy i zalety

  Mosiądz, z którego wykonano prezentowane kolano charakteryzuje się wysoką odpornością na intensywne użytkowanie, dlatego sprawdza się przy montażu instalacji gazowych, wodnych i centralnego ogrzewania. Przeznaczone do dystrybucji wody, pary wodnej oraz nieagresywnych cieczy, jest odporny na wysokie temperatury. Miedź wykazuje też zdolności bakteriobójcze, co sprawia że jest bezpieczna dla Ciebie i Twoich bliskich. Odporne na korozję kolano raz zamontowane będzie służyło Ci przez lata. Co więcej, po zdemontowaniu nadaje się do recyklingu – jest przyjazne dla środowiska. Prezentowane w tym miejscu małe kolano to tylko jedno z naszej bogatej oferty. Znajdziesz w niej także produkty o innej średnicy przyłącza oraz pokryte chromem.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaSzt.
   Długość produktu32mm
   Wymiar A9.5mm
   Kod produktu5906340673360