Zobacz więcej Rynny PCV

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Rynny PCV

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kolano Ocean 63 mm brązowe

Kolano Ocean 63 mm brązowe

17,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kolanko zapewnia trwałe scalenie sztucera z rurą. Dzięki temu element usprawnia działanie systemu rynnowego i umożliwia sprawne odprowadzenie deszczówki z powierzchni dachu do kanalizacji. Produkt cechuje się wysoką wytrzymałością mechaniczną, ponieważ został wykonany z trwałego tworzywa PCV. To znacznie przedłuża żywotność kolanka i zbudowanego z jego pomocą systemu.

   Cechy i zalety

    Kolanko zastosujesz w konstrukcji odpowiedzialnej za odprowadzanie wody deszczowej do otworów kanalizacyjnych. Element posiada odpowiednio uformowany kształt, dlatego umożliwia trwałe połączenie sztucera z rurą spustową. Z jego pomocą z łatwością dopasujesz części systemu do konstrukcji zadaszenia i zapewnisz wodzie deszczowej prawidłowy transport. Dzięki temu ochronisz elewację swojego domu przed powstawaniem na jej powierzchni odprysków i plam. W efekcie fasada na dłużej zachowa estetyczny wygląd. Kolanko posiada standardowe wymiary i klasyczną, brązową barwę, dlatego z łatwością dobierzesz do niego pozostałe części systemu, w tym sztucer i rurę spustową. Element z powodzeniem zamocujesz samodzielnie, dlatego obędziesz się bez pomocy fachowca i ograniczysz wydatki.

    • Łatwość montażu
    • Trwałość koloru
    • Szczelność systemu
    • Estetyka wykonania

    Specyfikacja techniczna

    Średnica produktu63mm
    KolorBrązowy
    Kod produktu5902241610817