icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Systemy instalacyjne ocynkowane

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Systemy instalacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kolano ocynkowane naścienne ErE 1/2"

Kolano ocynkowane naścienne ErE 1/2"

27,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kolanko ocynkowane jest elementem instalacji rurowych. Ze względu na swoją budowę pozwala na zmianę kierunku biegu rur, co przydaje się podczas montażu systemu rurowego. Narzędzie ułatwia instalację rur, pozwalając na dopasowanie do warunków powierzchni. Kolanko wykonano z trwałego tworzywa, które jest odporne na działanie czynników mechanicznych.

   Cechy i zalety

    Kolanko ocynkowane jest praktyczną częścią montażową przeznaczoną do budowy instalacji rurowych. Produkt można zamontować na ścianie, co pozwala na stworzenie stabilnego systemu. Ze względu na swoją budowę może zostać przeznaczony do montażu w przypadku wysokociśnieniowych rurociągów wodociągowych. Produkt umożliwia zmianę kierunku całej instalacji, dzięki czemu możesz rozłożyć ją po mieszkaniu zgodnie z własnym planem. Kolanko może zostać zamontowane za pomocą śrub, dzięki czemu jest odpowiednio przytwierdzone do podłoża. Element został wykonany ze stali ocynkowanej, dzięki której jest odporny na działanie niekorzystnych czynników mechanicznych oraz eksploatacyjnych. W związku z tym zachowa swój nienaganny stan przez długi czas.

    • Wytrzymałość
    • Szczelność
    • Odporność na uszkodzenia

    Specyfikacja techniczna

    MateriałStal
    Kod produktu5903263724513