icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Kołki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Kołki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kołek ramowy Benox 12 x 140 mm z wkrętem z kołnierzem 1 szt.

Kołek ramowy Benox 12 x 140 mm z wkrętem z kołnierzem 1 szt.

6,18
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Ramowy kołek rozporowy z kołnierzem i z wkrętem jest przeznaczony do zamocowań w pełnych materiałach budowlanych. Został wyprodukowany z mocnego tworzywa sztucznego i trwałej stali, co daje pewność długiej żywotności i niezawodności mocowania. Kołek możesz wykorzystać zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków, ponieważ jego elementy są odporne na rdzę.

  Cechy i zalety

  Kołek ramowy z kołnierzem oraz z wkrętem składa się z dwóch elementów – płaszcza nazywanego również kołkiem oraz wkrętu, za pomocą którego montuje się płaszcz w otworze montażowym. Kołek wykonano z tworzywa sztucznego, jakim jest poliamid – jest on odporny na warunki atmosferyczne, a także na starzenie się materiału i na gnicie. Dzięki wytrzymałości na ściskanie i rozciąganie odpowiednio zamontowany w materiale docelowym kołek dopasowuje się do otworu i zapewnia stabilne osadzenie. Wkręt wykonano z ocynkowanej galwanicznie, mocnej stali węglowej. Za pomocą kołka z długą strefą rozporu trwale i sprawnie przymocujesz listwy, prowadnice, balustrady, bramy czy inne elementy do takich materiałów budowlanych jak cegła dziurawka, beton, cegła lub kamień naturalny.

  • Długi kołek
  • Długa strefa rozporu
  • Do montażu w materiałach z pustką

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  MateriałStal węglowa i poliamid (PA)
  Kod produktu5905458009702