icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Kołki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Kołki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kołek ramowy Benox 12 x 240 mm z wkrętem z kołnierzem 1 szt.

Kołek ramowy Benox 12 x 240 mm z wkrętem z kołnierzem 1 szt.

10,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Ramowy kołek rozporowy jest dłuższy od standardowego kołka rozporowego – jego długi trzpień nadaje się na przykład do montażu przetykowego. Produkt wykonano z poliamidu oraz stali, dwóch mocnych i trwałych materiałów, które zapewniają długą żywotność łączenia oraz niezawodność mocowania. Tego typu kołków możesz używać zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.

  Cechy i zalety

  Tradycyjny kołek rozporowy jest zbyt krótki, aby możliwe było prawidłowe wykonanie otworu w materiale z pustką? Koniecznie zaopatrz się w prezentowany model ramowy posiadający długą strefę rozporu. Element stworzony z poliamidu jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, co jest ważne w przypadku części stosowanych w czasie prac remontowych. W zestawie znajdziesz również wkręt ze stali węglowej, dzięki czemu akcesoriów nie musisz kompletować we własnym zakresie. Szukasz produktu, który pozwoli Ci na prawidłowe wykonanie otworu w twardym podłożu? Prezentowany kołek z wkrętem to akcesorium wkrętarki pozwalające na błyskawiczne przeprowadzenie zaplanowanych prac. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanym przez nas asortymentem!

  • Długi kołek
  • Długa strefa rozporu
  • Do montażu w materiałach z pustką

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  MateriałStal węglowa i poliamid (PA)
  Kod produktu5905458009740