Dostawa za 1 zł na wybrane produkty dla zamówień od 200 zł! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Kołki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Kołki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kołek ramowy Rawlplug FF1 10 x 300 mm z wkrętem HEX

Kołek ramowy Rawlplug FF1 10 x 300 mm z wkrętem HEX

12,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Kołek ramowy Rawlplug FF1 z wkrętem HEX zostały wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów. Są łatwe w użyciu, dzięki czemu szybko i sprawnie wykonasz pracę. Produkt ma uniwersalne zastosowanie. To świetny wybór, jeśli kompletujesz akcesoria na budowę. W naszym sklepie znajdziesz inne warianty kołków Rawplug, które różnią się parametrami.

  Cechy i zalety

  Kołek ramowy Rawlplug FF1 10 x 300 mm z wkrętem HEX został wyprodukowany z dwóch materiałów. Kołek to poliamid, a wkręt to stal ocynkowana. Takie połączenie materiałów powoduje, że możesz używać go na twardych powierzchniach wykonanych z betonu lub cegły. Kołek ramowy Rawlplug z wkrętem HEX jest łatwy w mocowaniu. Ma dużą, wieloosiową siłę rozporu. Element jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Produkt przyda Ci się podczas prac budowlanych i remontowych. W komplecie znajduje się trzydzieści sztuk. Dzięki temu nie musisz martwić się, że podczas pracy ich zabraknie. Kołki mają różne wymiary, które warto wziąć pod uwagę podczas planowania pracy. W naszym sklepie znajdziesz wiele rozmiarów kołków Rawlplug. Skompletuj niezbędny zestaw budowlany, aby dobrze wykonać mocowanie elementów.

  • Mocowania twardych materiałów
  • Wysoka jakość
  • Wieloosiowy rozpór
  • Do stosowania: beton min. C12/15, cegła ceramiczna pełna, cegła silikatowa pełna, cegła silikatowa otworowa, cegła ceramiczna otworowa, beton komórkowy, bloczki otworowe z betonu lekkiego, beton spękany C12/22

  Specyfikacja techniczna

  Długość produktu300mm
  Średnica produktu10mm
  Typ opakowaniaszt.
  MateriałPoliamid (PA) i stal
  Kod produktu5906675318868