icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl
icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl

Zobacz więcej Kołki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Kołki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kołek ramowy Rawlplug FF1 14 x 160 mm z wkrętem HEX

Kołek ramowy Rawlplug FF1 14 x 160 mm z wkrętem HEX

11,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Kołek ramowy Rawlplug FF1 z wkrętem HEX jest bardzo łatwy w użyciu. Nadaje się do przeróżnych prac budowlanych i remontowych. Świetnie radzi sobie z twardymi materiałami. W komplecie znajdziesz trzydzieści sztuk. Sprawdź nasz asortyment, w którym znajdziesz również inne propozycje kołków Rawplug. Dopasuj je pod względem rozmiaru do planowanych prac.

  Cechy i zalety

  Planujesz prace budowlane? Kołek ramowy Rawlplug FF1 14 x 160 mm z wkrętem HEX jest niezbędny podczas wykonywania różnych prac. W zestawie znajdziesz aż trzydzieści sztuk, więc podczas montażu nie zabraknie Ci akcesoriów. Kołek ramowy Rawlplug z wkrętem HEX został wyprodukowany z solidnych materiałów — poliamidu i stali ocynkowanej. Takie połączenie materiałów gwarantuje, że kołek jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu na długie lata zachowa swoje właściwości. Prezentowany wariant kołka cechuje się wieloosiowym rozporem. Zestaw zawiera trzydzieści sztuk kołków w jednym rozmiarze. Oprócz tego w naszym sklepie znajdziesz również inne akcesoria Rawlplug. Różnią się przede wszystkim wymiarami i wielkością kompletu.

  • Mocowania twardych materiałów
  • Wysoka jakość
  • Wieloosiowy rozpór
  • Do stosowania: beton min. C12/15, cegła ceramiczna pełna, cegła silikatowa pełna, cegła silikatowa otworowa, cegła ceramiczna otworowa, beton komórkowy, bloczki otworowe z betonu lekkiego, beton spękany C12/23

  Specyfikacja techniczna

  Długość produktu160mm
  Średnica produktu14mm
  Typ opakowaniaszt.
  MateriałPoliamid (PA) i stal
  Kod produktu5906675489315