LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Kołki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Kołki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kołek ramowy Rawlplug FF1 14 x 200 mm z wkrętem HEX

Kołek ramowy Rawlplug FF1 14 x 200 mm z wkrętem HEX

13,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kołek ramowy Rawlplug FF1 z wkrętem HEX jest to specjalnie zaprojektowany element mocujący. Przyda się na każdej budowie. Wyróżnia się trwałą konstrukcją i wysoką siłą rozporu. W komplecie znajdziesz dwadzieścia sztuk. Sprawdź także inne warianty kołków Rawplug, które znajdziesz w naszym sklepie. Oferujemy szeroką ofertę kołków.

   Cechy i zalety

    Kołek ramowy Rawlplug FF1 14 x 200 mm z wkrętem HEX znajdzie zastosowanie w każdej skrzynce narzędziowej fachowca i warsztacie majsterkowicza. Nadaje się do różnych powierzchni, zwłaszcza betonu i cegieł. Ten rodzaj kołków szczególnie dobrze sprawdza się na etapie remontu i budowy. Konstrukcja składa się z poliamidowego kołka oraz stalowego wkrętu. Takie połączenie jest solidne i trwałe. Atutem jest wieloosiowa siła rozporu. Kołek ramowy Rawlplug z wkrętem HEX jest dostępny w sprzedaży w komplecie dwudziestu sztuk. Dzięki temu nie zabraknie Ci akcesoriów podczas pracy. Jeśli potrzebujesz, to sprawdź nasz asortyment z innymi kołkami Rawlplug. Dopasuj rozmiary do rodzaju wykonywanych prac i materiałów, w których ma być umieszczony kołek.

    • Mocowania twardych materiałów
    • Wysoka jakość
    • Wieloosiowy rozpór
    • Do stosowania: beton min. C12/15, cegła ceramiczna pełna, cegła silikatowa pełna, cegła silikatowa otworowa, cegła ceramiczna otworowa, beton komórkowy, bloczki otworowe z betonu lekkiego, beton spękany C12/24

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu200mm
    Średnica produktu14mm
    MateriałPoliamid (PA) i stal
    MarkaRawlplug
    Liczba sztuk w opakowaniu20
    PowłokaOcynkowany
    PrzeznaczenieDo stosowania: beton min. C12/15, cegła ceramiczna pełna, cegła silikatowa pełna, cegła silikatowa otworowa, cegła ceramiczna otworowa, beton komórkowy, bloczki otworowe z betonu lekkiego, beton spękany C12/24
    Kod produktu5906675489322