Dostawa za 1 zł na wybrane produkty dla zamówień od 200 zł! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Kołki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Kołki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kołek ramowy Rawlplug FF1 14 x 200 mm z wkrętem HEX

Kołek ramowy Rawlplug FF1 14 x 200 mm z wkrętem HEX

13,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Kołek ramowy Rawlplug FF1 z wkrętem HEX jest to specjalnie zaprojektowany element mocujący. Przyda się na każdej budowie. Wyróżnia się trwałą konstrukcją i wysoką siłą rozporu. W komplecie znajdziesz dwadzieścia sztuk. Sprawdź także inne warianty kołków Rawplug, które znajdziesz w naszym sklepie. Oferujemy szeroką ofertę kołków.

  Cechy i zalety

  Kołek ramowy Rawlplug FF1 14 x 200 mm z wkrętem HEX znajdzie zastosowanie w każdej skrzynce narzędziowej fachowca i warsztacie majsterkowicza. Nadaje się do różnych powierzchni, zwłaszcza betonu i cegieł. Ten rodzaj kołków szczególnie dobrze sprawdza się na etapie remontu i budowy. Konstrukcja składa się z poliamidowego kołka oraz stalowego wkrętu. Takie połączenie jest solidne i trwałe. Atutem jest wieloosiowa siła rozporu. Kołek ramowy Rawlplug z wkrętem HEX jest dostępny w sprzedaży w komplecie dwudziestu sztuk. Dzięki temu nie zabraknie Ci akcesoriów podczas pracy. Jeśli potrzebujesz, to sprawdź nasz asortyment z innymi kołkami Rawlplug. Dopasuj rozmiary do rodzaju wykonywanych prac i materiałów, w których ma być umieszczony kołek.

  • Mocowania twardych materiałów
  • Wysoka jakość
  • Wieloosiowy rozpór
  • Do stosowania: beton min. C12/15, cegła ceramiczna pełna, cegła silikatowa pełna, cegła silikatowa otworowa, cegła ceramiczna otworowa, beton komórkowy, bloczki otworowe z betonu lekkiego, beton spękany C12/24

  Specyfikacja techniczna

  Długość produktu200mm
  Średnica produktu14mm
  Typ opakowaniaszt.
  MateriałPoliamid (PA) i stal
  Kod produktu5906675489322