Przejdź do głównej treści
Castorama
Inspiracje i porady
Gazetki, katalogi, okazje
GazetkaGazetki, katalogi, okazje
Koszyk

Zobacz więcej Kołki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Kołki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
Strzałka w prawo

Kołek rozporowy Fischer SX Plus 10 X 50 mm 50 szt.

Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca: Castorama Polska

45,98
/ opak.
0,92
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

    Kołek rozporowy Fischer SX Plus o wymiarach 10 × 50 mm to kotwa przeznaczona do montażu w ścianach z płyt gipsowo-kartonowych. Zestaw zawiera 50 sztuk, co pozwala na wykonanie wielu mocowań. Produkt charakteryzuje się odpornością na korozję. Przeznaczony do ciężkich prac, zalecany do stosowania z wiertłem o średnicy 10 mm. Waga pojedynczego kołka to 178 g, a całość dostępna jest w kolorze szarym. Gwarancja producenta wynosi 2 lata.

      Cechy i zalety

        Ten wytrzymały kołek rozporowy o długości 50 mm i średnicy 10 mm został zaprojektowany do efektywnego użycia w ścianach z płyt gipsowo-kartonowych. Zestaw zawiera 50 sztuk kołków, co pozwala na realizację zarówno mniejszych, jak i większych projektów bez potrzeby dokupowania dodatkowych elementów. Kołki te charakteryzują się wysoką odpornością na korozję, zapewniając długotrwałe użytkowanie bez obawy o uszkodzenia spowodowane czynnikami zewnętrznymi. Ich szary kolor pozwala na dyskretne wpasowanie się w większości wnętrz. Odpowiedni rozmiar wiertła wynoszący 10 mm gwarantuje prosty i precyzyjny montaż. Kołek rozporowy Fischer SX Plus jest idealnym wyborem dla osób poszukujących niezawodnych rozwiązań montażowych do prac ciężkich, gdzie liczy się zarówno wytrzymałość, jak i estetyka wykonania.

          Informacje prawne

          • Sprzedawca zobowiązał się do oferowania wyłącznie produktów zgodnych z mającymi zastosowanie przepisami prawa Unii Europejskiej.

          Specyfikacja techniczna

          Typ produktuKotwa do ścian z płyt gipsowo-kartonowych
          Liczba sztuk w opakowaniu50
          Rodzaj opakowaniaSztuka
          Gwarancja producenta2 lata
          MarkaFischer
          Długość produktu50mm
          Rozmiar wiertła10mm
          Średnica produktu10mm
          OgnioodpornośćBrak ognioodporności
          Liczba sztuk50
          Odporność na korozjęTak
          Waga produktu178g
          WytrzymałośćDo prac ciężkich
          Grupa kolorystycznaSzary
          Kod EAN4048962480849