Zobacz więcej Kołki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Kołki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kołek uniwersalny Fischer Duopower 6 x 30 z wkrętem 50 szt.

Kołek uniwersalny Fischer Duopower 6 x 30 z wkrętem 50 szt.

29,98
/ opak.
0,60
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kołek uniwersalny Fischer Duopower z wkrętem przyda się w każdym domu. Jest dostosowany do standardowych kołków. Dzięki niemu szybciej i skuteczniej wkręcisz śruby w ściany. Duże opakowanie zapewni Ci zapas kołków na długi czas. Jeśli potrzebujesz innego rozmiaru pod kątem średnicy i długości znajdziesz je w naszej ofercie.

   Cechy i zalety

    Kołek uniwersalny Fischer Duopower 6 × 30 z wkrętem 50 szt. jest przydatny w każdym domu. Duże opakowanie zawiera aż pięćdziesiąt sztuk kołków. Dzięki temu będziesz miał w warsztacie zapas, który wykorzystasz w przyszłości. Kołki przydadzą Ci się podczas prac remontowych i montażowych. Produkt ten sprawia, że śruba będzie stabilniej tkwiła w wykonanym otworze. Zyskasz tym samym pewność, że przykręcone półki lub inne elementy nie odpadną. Kołek uniwersalny Fischer Duopower z wkrętem wykonany jest z nylonowego kołka i stalowego wkrętu. To bardzo trwały element, który wytrzyma nawet duży ciężar zawieszanego elementu. Jeśli do montażu potrzebujesz kołków o innym rozmiarze, zapoznaj się z naszą ofertą. Znajdziesz produkt dopasowany do swoich potrzeb.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu30mm
     Średnica produktu6mm
     MateriałNylon i stal
     MarkaFischer
     Liczba sztuk w opakowaniu50
     Przeznaczeniebudownictwo
     Kod produktu4048962336368