Zobacz więcej Kołki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Kołki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kołek uniwersalny Fischer Duopower 8 x 40 z wkrętem 40 szt.

Kołek uniwersalny Fischer Duopower 8 x 40 z wkrętem 40 szt.

31,48
/ opak.
0,79
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kołek uniwersalny Fischer Duopower z wkrętem jest bardzo przydatnym w budownictwie produktem. Ułatwia montaż mebli na ścianach, a także przykręcanie innych elementów. Te uniwersalne kołki sprawdzą się podczas wielu zaplanowanych prac. Innych rozmiarów kołków szukaj w naszej ofercie wraz z narzędziami potrzebnymi do wykonania montażu.

   Cechy i zalety

    Kołek uniwersalny Fischer Duopower 8 × 40 z wkrętem 40 sztuk to produkt, które sprawdzi się podczas nawet gruntownych prac budowlanych. Kołki są bardzo trwałe. Wykonano je z nylonu odpornego na kontakt z tynkiem i innymi materiałami budowlanymi. Wkręt natomiast jest stworzony ze stali. Dzięki temu kołek tkwi w otworze bardzo stabilnie. Jest także w stanie wytrzymać duże obciążenie. Kołek uniwersalny Fischer Duopower z wkrętem to uniwersalny produkt. Nadaje się do przeprowadzania remontu oraz licznych prac budowlanych. Duża ilość kołków w zestawie zapewni Ci zapas, który będziesz mógł wykorzystać w każdym momencie. W naszym asortymencie znajdziesz bardzo duży wybór kołków o różnych rozmiarach. Mogą się także różnić materiałem, z którego są wykonane.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu40mm
     Średnica produktu8mm
     MateriałNylon i stal
     MarkaFischer
     Liczba sztuk w opakowaniu40
     Przeznaczeniebudownictwo
     Kod produktu4048962336375