icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Kołki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Kołki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kołki ramowe Benox 10 x 140 mm z hakiem prostym „L” 4 szt.
Strzałka w prawo

Kołki ramowe Benox 10 x 140 mm z hakiem prostym „L” 4 szt.

14,98
/ opak.
3,75
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Kołek rozporowy z zakończeniem w postaci haka prostego zapewnia trwałe mocowanie różnych elementów wykończeniowych lub wyposażenia wnętrz w mieszkaniu. Na haku osadzonym w ścianie możesz zawiesić półkę, karnisz, doniczkę na kwiaty etc. Długi trzpień kołka idealnie nadaje się do montażu przetykowego. Kołek dostępny jest w wielu rozmiarach.

  Cechy i zalety

  Kołek rozporowy z hakiem prostym jest rodzajem mocowania, którego możesz użyć do przytwierdzania elementów wyposażenia wnętrz do ściany. Za jego pomocą przymocujesz także materiały okładzinowe, półki, kwietniki, lampy czy suszarkę na bieliznę do większości podłoży budowlanych, m.in. cegle dziurawce, betonie, pustakach szczelinowych. Długi trzpień osłonki zapewnia bardzo dobrą nośność w materiałach z pustkami powietrznymi, ponieważ umożliwia równomierne rozłożenie siły na wiele przegród. Produkt został wykonany z mocnych materiałów. Koszulka z tworzywa sztucznego posiada specjalne zęby, który umożliwiają jej trwałe zakotwiczenie w ścianie. Kołki z naszej oferty to dziesiątki rodzajów mocowań do wyboru – z pewnością znajdziesz potrzebny dla siebie element.

  • Długi kołek
  • Długa strefa rozporu
  • Do montażu w materiałach z pustką

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaopak.
  Kod produktu5905458255031