Zobacz więcej Kołki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Kołki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kołki rozporowe Benox 6 x 30 mm z hakiem prostym „L” 10 szt.

Kołki rozporowe Benox 6 x 30 mm z hakiem prostym „L” 10 szt.

5,98
/ opak.
0,60
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kołek rozporowy z hakiem prostym możesz wykorzystać do montażu elementów wyposażenia wnętrz. Produkt mocuje się do powierzchni pełnych murowanych bądź betonowych. Na haku możesz zamocować drewniane elementy typu karnisz, rama obrazu czy też meble. Składa się on z wkrętu i kołka, które wykonano kolejno ze stali ocynkowanej oraz polipropylenu.

   Cechy i zalety

    Kołek rozporowy z hakiem prostym wykorzystasz do przeprowadzenia prac remontowych. Wkręcisz go z powodzeniem w powierzchnie wykonane z betonu lub murowane. Zaprojektowany on został tak, aby umożliwić Ci stworzenie wieszaka do montowania elementów drewnianych. Montaż kołka rozporowego z hakiem jest prosty i nie wymaga wykorzystania skomplikowanych narzędzi. Produkt zawiera w sobie dwie części, które są idealnie do siebie dopasowane. Oszczędzasz zatem swój czas który możesz przeznaczyć na realizację innych czynności remontowych. Wkręt wykonano ze stalowego drutu ocynkowanego galwanicznie, natomiast kołek z polipropylenu. Wykazują one właściwości antykorozyjne, dzięki czemu zachowują swoje początkowe cechy przez długi czas. Oferta zawiera również produkty uzupełniające, przydatne podczas montażu.

    • Szybki i prosty montaż
    • Szerokie zastosowanie w różnych materiałach budowlanych
    • Odporność na korozję

    Specyfikacja techniczna

    MateriałStal węglowa i polipropylen (PP)
    Liczba sztuk w opakowaniu10
    PrzeznaczeniePełne materiały budowlane: cegła, beton zwykły
    Kod produktu5905458255192