icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Kołki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Kołki

Strzałka w prawo

Kołki rozporowe Rawlplug Uno fi 8 x 32 mm 80 szt.

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kołki rozporowe Rawlplug Uno fi 8 x 32 mm 80 szt.
9,98
/ kpl.
0,12
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Kołek to część pozwalająca na prawidłowe osadzanie wkrętów w ścianach z betonu, cegły, gazobetonu lub płyt gipsowo-kartonowych. Zapewnia doskonały efekt pracy na długi czas, gdyż stworzony został z polipropylenu. W zestawie znajdziesz 80 sztuk tego produktu. W proponowanym asortymencie dostępne są również inne rodzaje kołków.

  Cechy i zalety

  Kołek przyda się podczas prac remontowych, ponieważ przeznaczony jest do prawidłowego osadzania wkrętów w ścianach. Zadowoli Cię jego praktyczne zastosowanie, gdyż idealnie sprawdza się nie tylko na betonie, ale także na cegle, gazobetonie i płytach gipsowo-kartonowych. Ponadto oferowany model znakomicie nadaje się do naprawy wyeksploatowanych otworów, dzięki czemu w łatwy sposób przywrócisz im ich funkcjonalność. Element zagwarantuje całości doskonałą stabilność na długi czas – wykonany został z polipropylenu. W zestawie znajdziesz 80 sztuk kołków, co pozwoli Ci na zamontowanie wieli przedmiotów. W proponowanym asortymencie dostępne są różne rodzaje tego produktu, wobec czego wybierzesz wersję, która najlepiej sprawdzi się podczas zaplanowanych prac.

   Specyfikacja techniczna

   Długość produktu32mm
   Średnica produktu8mm
   Typ opakowaniaOpakowanie
   Nazwa/numer modelu68595
   MateriałNylon
   Kod produktu5010445685958