icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Kołki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Kołki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kołki uniwersalne z hakami prostymi Fischer UX 8 x 50 mm 4 szt.
Strzałka w prawo

Kołki uniwersalne z hakami prostymi Fischer UX 8 x 50 mm 4 szt.

17,48
/ kpl.
4,37
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Kołek z hakiem prostym służy do wygodnego zawieszenia naściennego różnego rodzaju przedmiotów. Produkt wykonano z dobrej jakości metalu i trwałego tworzywa sztucznego, dzięki czemu charakteryzuje się odpornością na zniszczenie. Kołek odznacza się prostotą montażu, dlatego też całą pracę wykonasz samodzielnie i w krótkim czasie.

  Cechy i zalety

  Kołek uniwersalny z hakiem prostym posłuży do zawieszenia na ścianie pomieszczenia przedmiotów dekoracyjnych lub użytkowych. Produkt został wykonany z dobrej jakości metalu i trwałego tworzywa sztucznego, dzięki czemu jest odporny na ewentualne uszkodzenia. Kołek tego rodzaju charakteryzuje się prostotą montażu, dlatego też pracę wykonasz szybko i sprawnie, bez konieczności używania specjalistycznych narzędzi. Za pomocą kołka z hakiem prostym zawiesisz na ścianie dowolny obraz, zegar, wieszak lub inny tego rodzaju przedmiot. Niezależnie od tego, czy chcesz jedynie upiększyć swoje pomieszczenie czy też pragniesz poprawić funkcjonalność swojego wnętrza, kołek stanowi przedmiot, który znakomicie ułatwi tego rodzaju czynność.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniakpl.
   MateriałPoliamid (PA) i stal
   Kod produktu4006209946251