Zobacz więcej Akcesoria do kluczy

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Zamki i wkładki

Strzałka w prawo

Akcesoria do kluczy

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kółko na klucze Diall fi 18 mm 6 szt.
Strzałka w prawo

Kółko na klucze Diall fi 18 mm 6 szt.

5,18
/ kpl.
0,86
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kółko na klucze Diall przeznaczone jest do spinania różnego rodzaju niewielkich przedmiotów, jak klucze, narzędzia. Prezentowany produkt ma wszechstronne zastosowanie, a jego prosta budowa ułatwia korzystanie i skutecznie chroni przed pogubieniem niewielkich przedmiotów. Kółko wykonane jest ze stali, dzięki czemu jest trwałe i wytrzymałe. Może być wykorzystywane na zewnątrz, bo odporne jest na działanie warunków atmosferycznych.

   Cechy i zalety

    To praktyczne akcesorium o wszechstronnym zastosowaniu wykorzystasz w warunkach domowych do przechowywania i noszenia ze sobą kluczy, w warsztacie do spinania różnych niewielkich narzędzi ręcznych czy na budowie do przypięcia kluczy do spodni. Kółko na klucze Diall jest solidnie wykonane z wysokiej klasy stali, wytrzymałej, odpornej na działanie wody i uszkodzenia mechaniczne. Produkt jest trwały i nie ulega łatwo uszkodzeniom, co sprawia, że świetnie sprawdza się w różnych warunkach. Kółko na klucze wyróżnia się nieskomplikowaną budową, która ułatwia zamocowanie kluczy, a później chroni je przed przypadkowym zsunięciem i zgubieniem. Kółko można stosować na zewnątrz, bowiem wykazuje odporność na działanie warunków atmosferycznych.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuPierścień rozcięty
     Liczba sztuk w opakowaniu6
     Rodzaj opakowaniaOpakowanie
     Gwarancja producenta1 rok​
     MarkaDiall
     Średnica produktu18mm
     Maksymalne obciążenie2kg
     Grupa kolorystycznaSzary
     KolorNikiel
     MateriałStal
     Kod produktu3663602920779