Zobacz więcej Akcesoria do kluczy

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Zamki i wkładki

Strzałka w prawo

Akcesoria do kluczy

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kółko na klucze Diall śr. 22 mm 4 szt.
Strzałka w prawo

Kółko na klucze Diall śr. 22 mm 4 szt.

4,98
/ kpl.
1,25
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kółko na klucze Diall to praktyczne akcesorium o wszechstronnym zastosowaniu. Idealnie sprawdza się do spinania różnego rodzaju drobnych przedmiotów, jak małe narzędzia czy klucze. Produkt wykonany jest ze stali, dzięki czemu jest wytrzymały, mocny i odporny na uszkodzenia mechaniczne. Kółko na klucze wyróżnia się prostą budową, która ułatwia spinanie kluczy i chroni je przed zgubieniem. Produkt dostępny jest w ekonomicznych opakowaniach, po 4 szt. – kupując je, oszczędzasz.

   Cechy i zalety

    Kółko na klucze Diall to praktyczne akcesorium, które możesz wykorzystać wszędzie. Będzie świetnie spinało klucze od domu, w pracy czy mniejsze narzędzia w skrzynce. Kółko wykonane jest z solidnej stali, dzięki czemu jest wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Produkt charakteryzuje się prostą budową, która z jednej strony umożliwia sprawne założenie kluczy, a drugiej chroni je przed przypadkowym zsunięciem się i zgubieniem. Kółko na klucze Diall można doczepić do linki lub sprężyny, dla łatwiejszego mocowania. Produkt wykazuje odporność na działanie wody i szkodliwych warunków atmosferycznych, dlatego z powodzeniem może być używane na zewnątrz. Produkt sprzedawany jest w ekonomicznym opakowaniu po 4 szt., dzięki czemu oszczędzasz. W ofercie dostępne są różne rozmiary kółek, przez co możesz wybrać najlepszy dla siebie.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuPierścień rozcięty
     Liczba sztuk w opakowaniu4
     Rodzaj opakowaniaOpakowanie
     Gwarancja producenta1 rok​
     MarkaDiall
     Średnica produktu22mm
     Maksymalne obciążenie4kg
     Grupa kolorystycznaSzary
     KolorNikiel
     MateriałStal
     Kod produktu3663602920786