Zobacz więcej Kanały wentylacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Wentylacja i klimatyzacja

Strzałka w prawo

Systemy wentylacji

Strzałka w prawo

Kanały wentylacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kołnierz przyścienny Vents 125 mm biały

Kołnierz przyścienny Vents 125 mm biały

11,38
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Biały kolor, jakim wyróżnia się kołnierz przyścienny, pasuje do każdego rodzaju wnętrza – jest neutralny i łączy się z dowolnym kolorem ścian. Co więcej, łatwo utrzymać go w estetycznym stanie, ponieważ z gładkich powierzchni produktu bez trudu usuniesz wszelkie zanieczyszczenia. Kołnierz jest okrągły i łączy się z kanałami w takim kształcie.

   Cechy i zalety

    W warunkach domowych, a także w miejscach, gdzie budowane są systemy wentylacyjne znajdzie zastosowanie kołnierz przyścienny. Atrakcyjnie wykańcza kanał wentylacyjny, ponieważ wyróżnia się prostą budową. Co ważne, z powierzchni na których brak zbędnych ozdobników, łatwo zetrzeć kurz oraz inne zanieczyszczenia, a tym samym zachować produkt w ładnym stanie. Kolor biały, jakim się charakteryzuje, jest uniwersalny i także łączy się z dowolną inną barwą – zarówno przewodów, jak i otoczenia. Kołnierz przyścienny został wykonany w całości z wytrzymałego tworzywa sztucznego, dlatego wykazuje dużą odporność na uszkodzenia, co zdecydowanie przedłuża jego żywotność. W naszym sklepie otrzymasz także kołnierze o innych wymiarach.

    • Doskonale maskuje nierówności
    • Estetyczny wygląd
    • Stabilizator powierzchni wokół zamontowanego kanału

    Specyfikacja techniczna

    KolorBiały
    MateriałPolistyren (PS)
    Kod produktu5906046101686