Zobacz więcej Kominki wentylacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Kominki wentylacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kominek prosty nieregulowany gonty/papa

Kominek prosty nieregulowany gonty/papa

49,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kominek prosty nieregulowany gonty/papa jest przeznaczony do wentylowania metodą grawitacyjną dachów płaskich. Możesz podłączyć do niego rury kanalizacyjne. Element wyróżnia się solidną konstrukcją, co gwarantuje jego wieloletnie działanie. W sklepie znajdziesz także inne modele kominków, które dopasujesz pod względem parametrów technicznych i kolorystyki.

   Cechy i zalety

    Kominek prosty nieregulowany gonty/papa jest niezwykle ważnym elementem podczas prowadzenia prac dekarskich. Montuje się go w celu regularnego wietrzenia termoizolacji. Ten specjalnie zaprojektowany element pozwala także uwalniać parę wodną, która często skupia się pod wodoszczelnym pokryciem. Dzięki temu nie ma pleśń i grzyby nie mają warunków do namnażania się, a konstrukcja dachu nie jest osłabiona. Kominek prosty nieregulowany gonty/papa jest przeznaczony do dachów płaskich wykonanych z pap. Został wykonany z polipropylenu stabilizowanego. Jest odporny nie tylko na trudne warunki atmosferyczne, ale i promieniowanie UV. W sklepie Castorama znajdziesz wiele innych modeli kominków wentylacyjnych, które dostosujesz do rodzaju pokrycia dachowego.

     Specyfikacja techniczna

     Grupa kolorystycznaCzarny
     KolorCzarny
     Kod produktu5903796205053