Zobacz więcej Kominki wentylacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Kominki wentylacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kominek wentylacyjny Eco Line fi 125 mm brązowy

Kominek wentylacyjny Eco Line fi 125 mm brązowy

188
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kominek wentylacyjny Eco Line brązowy to wytrzymały element wentylacji grawitacyjnej budynku. Ma solidną konstrukcję, która została wzbogacona o pierścień uszczelniający, dzięki któremu woda nie przedostaje się do kanału. Produkt jest prosty w montażu i bardzo skuteczny w działaniu. Ten model oferujemy w różnych wersjach kolorystycznych.

   Cechy i zalety

    Kominek wentylacyjny Eco Line fi 125 mm brązowy jest niezbędny podczas prac dekarskich i montażu wentylacji grawitacyjnej. To przede wszystkim końcowa część przewody instalacji wentylacyjnej. Dzięki niemu z budynku odprowadzany jest nadmiar pary wodnej. Produkt wyróżnia się także systemem służącym do odprowadzania kondensatu. Działanie kominka ma nieocenione znaczenie dla całego budynku, gdyż zapobiega pojawianiu się pleśni, grzybów i osłabieniu konstrukcji. Wykonany z polipropylenu stabilizowanego kominek wentylacyjny Eco Line brązowy jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i warunki pogodowe. Możesz go wyregulować tak, aby pasował do pochylenia dachu – od pięciu do czterdziestu pięciu stopni. W sklepie Castorama znajdziesz wiele innych kominków Eco Line.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuNasada kominowa
     Liczba sztuk w opakowaniu1
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     Średnica produktu125mm
     Odporność na korozjęOdporny na korozję
     W zestawieWkręty farmerskie do mocowania
     Grupa kolorystycznaBrązowy
     KolorBrązowy
     Kod produktu5903796200683